Hakkımızda

İSDAŞ, Dezenfeksiyon, İzolasyon, Arıtma, İlaçlama alanlarında 15 yıllık tecrübesi ve eğitimli uzman kadrosu ile yurt içi ve yurt dışında kaliteli hizmet sunmaktadır

.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi bünyesinde kurumsal kimlik çalışmalarını tamamlayan ve uzun yıllar Büyükşehir Belediyesi adına su depoları dezenfeksiyon hizmetini başarıyla sunmuş olan İSDAŞ; kamu sağlığı ve müşteri memnuniyetini daima ön planda tutan anlayışla “Yılın Kamu Hizmet Kuruluşu” kategorisinde Tüketiciyle Dost Altın Kalite ödülüne layık görülmüştür.

İSDAŞ, su depolarının temizlik ve dezenfektesi alanında müşteri memnuniyeti ve talepler doğrultusunda Entegre Tesis Yönetimi anlayışı ile müşterilerimizin en kritik konularda gelen tüm taleplerine hizmeti amaç edinmiştir. Müşterilerimizin taleplerine en iyi çözümü sunmak adına mühendis kadrosu ile çalışmakta; İstanbul Genel Merkez, Anadolu ve Ankara Şubeleri ve Doğu Güneydoğu Anadolu Bölgelerin’ de 750.000’ den fazla müşteriye hizmet vermekte ve sektördeki lider konumuyla her geçen gün hızla büyümeye devam etmektedir.

İSDAŞ ın tüm personeli büyük bir sorumluluk bilinci içerisinde, sürekli gelişmeyi hedefleyen bir takım ruhu ile bilim ve teknolojideki gelişmeler eşliğinde, kalitesinden, güvenirliliğinden ve iş ahlakından ödün vermeden, her seferinde beklentileri aşarak, siz değerli halkımıza en iyi hizmeti sunmayı ilke edinmiştir.

Hizmette kaliteyi her zaman ön planda tutan İSDAŞ tüm faaliyetlerini Kalite ve Yönetim Sistemi Belgeleri (ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001 ve TS 8358) ile tescillemiştir. Firmamız TS 13287 İş yerleri- İçme veya Kullanma Suyu Depolarına Temizlik Hizmeti Veren Standart belgesine sahip ilk firmadır.

Kuruluşundan bu güne müşteri memnuniyeti ve kaliteyi ön planda tutarak çalışmalarına devam eden firmamızın amacı, günden güne halkımıza en iyi hizmeti sunmaktır. 750.000’ni aşan abone sayımız sunmakta olduğumuz hizmet kalitesinin ve halkımızın bize olan güveninin göstergesidir.

× Size nasıl yardım edebilirim?